• ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۹ بهمن
  • اِلأِثنين ١٢ جمادي الثانيه ١٤٤۰
  • Monday, February 18, 2019
کلیدواژه: 48415
تاریخ انتشار:۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۹ شهريور، ساعت 10:28
تاریخ بروزرسانی:۱۳۹۶/۷/۳
مراسم تجلیل از بازنشستگان، ازکارافتادگان و همسران بازمانده نمونه سازمان تامین اجتماعی در سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در این مراسم، مدیران و مقامات استانی نیز حضور داشتند و پس از مراسم پیاده روی، از بازنشستگان، ازکارافتادگان و همسران بازمانده نمونه سازمان تامین اجتماعی تقدیر به عمل آمد.

مدیر کل تامین اجتماعی کرمان در مراسم تقدیر از بازنشستگان نمونه این استان گفت: در استان کرمان بیش از یکصد هزار خانوار از سازمان تامین اجتماعی مستمری دریافت می کنند و ماهیانه بیش از ١١٠ میلیارد تومان در یخش مستمری ها هزینه می شود.

علی حسینی افزود: تامین اجتماعی در استان کرمان با ٤٦ واحد اجرایی در شهرستان های مختلف اعم از ٢٦ شعبه مادر، ١٥ شعبه اقماری و ٥ واحد کارگزاری به بیش از یک میلیون و ٤٥٠ هزار نفر از جمعیت این استان خدمت رسانی می کنند.

مدیر کل تامین اجتماعی گلستان نیز در مراسم تقدیر از بازنشستگان نمونه این استان گفت: در استان گلستان بیش از ٣٦ هزار بازنشسته داریم و ماهیانه ٤٤ میلیارد تومان مستمری پرداخت می کنیم.

علی اصغر نیک نیا افزود: تامین اجتماعی در استان گلستان ٢٤٣ هزار بیمه شده اصلی را تحت پوشش دارد و با احتساب خانواده هایشان نزدیک به ٧٤٠ هزار نفر یعنی ٣٩ درصد جمعیت استان تحت پوشش خدمات بیمه ای ودرمانی تامین اجتماعی هستند.

مدیر کل تامین اجتماعی قزوین نیزدر مراسم تقدیر از بازنشستگان نمونه این استان گفت: مستمری بگیران از شرکای اصلی این سازمان هستند و در استان قزوین  ماهانه به ٦٥ هزار خانوار مستمری بگیر ٩٧ میلیارد تومان پرداخت می شود.

سیروس نصیری افزود:بازرسی الکترونیکی، پرداخت ٩٧ درصدی حق بیمه به صورت اینترنتی و حذف دفترچه های درمانی از اقدامات مهم این سازمان در جهت رفاه حال بیمه شدگان و بازنشستگان است.

مدیر کل تامین اجتماعی قم در مراسم تقدیر از بازنشستگان نمونه این استان گفت: ٣٤ هزار بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی در استان قم وجود دارد که افزون بر مستمری از خدمات درمانی، پشتیبانی، وام های بیمه تکمیلی و سفرهای زیارتی بهره مند می شوند.
سید مجتبی موسوی اظهار کرد: ماهانه ٤٠ میلیارد ریال مستمری به بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی استان قم پرداخت می شود.

مدیر کل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز هدف از برگزاری این همایش را ایجاد نشاط و شادابی در بازنشستگان و نشانه ی توجه ویژه ی سازمان تامین اجتماعی به سلامت آنان دانست و گفت : بازنشستگان حق بزرگی بر گردن جامعه دارند و سلامت و نشاط آنان باید همواره مورد توجه قرار گیرد .
عباس نورمحمدی افزود : بازنشستگان نقش ویژه و مهمی در پیشرفت و توسعه کشور داشته  و تجارب گران بهایی را در سالیان طولانی فعالیت خود اندوخته اند و تجربه و تدبیر آنان می تواند به عنوان پشتوانه ، چراغ راه و تکیه گاه نسل جوان امروز و فردای کشور قرار گیرد.

مدیر کل تامین اجتماعی یزد با برشمردن صفات و فضائل ارزشمند انسانی و اسلامی خانواده های ایرانی و پیشکسوتان وخردمندان جامعه از آنان به عنوان سرمایه های مهم و مجرب اجتماعی جامعه یاد کرد و افزود: استفاده از تجربیات ارزشمند این عزیزان باعث خواهد شد تا مسیر رشد وتعالی جامعه هموار تر شده و بهره وری را در هر حرفه وشغلی افزایش داد.

محمد صابری اظهار داشت : دوران بازنشستگی آغاز یک تحول بزرگ در عمر هر فرد از افراد جامعه می باشد و دورانی است که می توان با برنامه ریزی صحیح و نشاط آور همچون گذشته پر انرزی و پرتوان در کنار خانواده وجامعه دوران خوب ودلپسندی را گذراند.

مدیر کل تامین اجتماعی کردستان خاطر نشان کرد: بازنشستگان از سرمایه ها و صاحبان اصلی و نور چراغ این سازمان هستند و بی شک توجه به آنان از وظایف مهم همه کارکنان است.
سید صلاح قریشی با بیان اینکه در حال حاضر در استان کردستان تعداد ٢٨ هزار و ٤٠٠ بازنشسته این سازمان حضور دارند که با افراد تحت تکفل خود به حدود ٦٦ هزار نفر می رسند، توجه و رسیدگی به شان و جایگاه بازنشستگان را ضروری دانست و گفت: بازنشستگان گنجینه ای از تجربه، اندیشه و دانایی هستند که بایستی به وضعیت آنان در راستای سازندگی و بالندگی جامعه رسیدگی شود.

مدیر کل تامین اجتماعی گیلان با بیان اینکه روز بازنشستگان بهانه وفرصت مناسبی است تا تکریم این گنجینه های خرد وتجربه را نهادینه نمائیم، اظهار داشت : بازنشستگان آینه تمام نمای شاغلین امروز هستند و تقدیر وتجلیل از آنها سبب فراهم شدن امید ودلگرمی درنسل فردا می شود.

جمیل حق پرست بر تلاش بیشتر برای ارتقای خدمات به بازنشستگان و مستمری بگیران تاکید کرد.

مدیر کل تامین اجتماعی لرستان گفت: با نهادینه کردن ورزش در بین این قشر ارزشمند علاوه بر داشتن یک جامعه بانشاط میتوان به افزایش سن امید به زندگی افراد و افزایش طول عمر سالمندان کمک کرد و ازطرفی با تامین و ارتقای سطح سلامت آنان در هزینه های درمان صرفه جویی کرد.
شهناز حمزه لوی با اشاره به اینکه بیش از ۵۵ هزار نفر از جمعیت استان به عنوان مستمری بگیر از تامین اجتماعی مستمری دریافت می کنند، گفت:تعداد ۶۱۴۴ نفر از این آمار در دوران اشتغال در مشاغل سخت و زیان آور مشغول به کار بوده اند که با استفاده از قانون بازنشستگی در مشاغل سخت بازنشست شده اند .

مدیر کل تامین اجتماعی بوشهر افزود: ارائه خدمات مناسب فرهنگی و اجتماعی به بازنشستگان و مستمری بگیران از جمله وظایف سازمان تامین اجتماعی است.
یونس خسروانی اضافه کرد: ٢٢ هزار بازنشسته و مستمری بگیر در استان بوشهر وجود دارد که افزون بر دریافت مستمری از خدمات درمانی، رفاهی، پشتیبانی و سفرهای زیارتی بهره مند می شوند و ماهانه یکهزار و ١٢٠میلیارد ریال مستمری به بازنشستگان و مستمری بگیران استان بوشهر پرداخت می شود.

 

آپارات سراسری - استان ها سروش سراسری - استانها
اظهار نظرات | 0 نظر
captcha